Współpraca z FOMLY

Jesteśmy otwarci na współpracę z twórcami aranżacji przestrzeni domowych i komercyjnych, projektantami nowych form użytkowych, a także dystrybutorami wyposażenia wnętrz.

Aranżujesz wnętrza?

Tworzysz przestrzenie wspólne w biurach lub projekty miejsc publicznych? Fomly wspiera Twoją pracę udostępniając Ci elastyczną technologię i bogaty katalog gotowych, łatwych w aranżacji form.

Nawet pojedyncze formy z naszego portfolio tworzone są z myślą o projektowaniu modułowych aranżacji. Nasze meble mogą łączyć się z łatwością w większe instalacje, w których swobodnie możesz podmieniać pojedyncze elementy, budując indywidualne i ciekawe zestawy.

Unikatowa metoda produkcji mebli Fomly i łatwość projektowania daje Ci możliwość nieskrępowanej adaptacji kształtów katalogowych. Jeżeli specyfika projektowanej przez Ciebie przestrzeni wymaga ingerencji w gotowe modele mebli, masz swobodę działania bez obawy o kosztowny i długotrwały proces prototypowania.

Nowe, świeże i niepowtarzalne formy o niespotykanych do tej pory właściwościach zachwycą Twoich klientów. Wyobraź sobie wrażenie jakie stworzy Twój projekt z wykorzystaniem intensywnych kolorów z naszej palety przy jednoczesnym połączeniu najlepszych cech mebli do wnętrz i na zewnątrz.

Projektujesz nowe formy?

Uproszczone procedury projektowania. Tworząc w technologii Fomly możesz uwolnić swoją kreatywność nie zaprzątając sobie głowy koniecznością uwzględniania elementów konstrukcyjnych lub stelaży. Przesyłając do nas swój projekt przekazujesz nam swoją intencję, którą my możemy zrozumieć bez słowa komentarza.

Działając w formatach wektorowych tworzysz zwymiarowane kształty (DWG), które my wiernie odwzorowujemy w wykroju maszynowym CNC. Do wybranej formy dobierasz kolory z palety NCS, mając pewność, że otrzymasz barwy zgodne z Twoją intencją. Z Fomly tworzysz według ścisłych branżowych standardów, a to daje Ci komfort przewidywalności efektu realizacji Twojego pomysłu, nawet przy w pełni zdalnej współpracy.

Tworząc projekty nowych, autorskich form możesz zawsze liczyć na nasze wsparcie. To gwarancja konsultacji w zakresie wdrożenia danego projektu do fazy wykonawczej, doradztwo dotyczące optymalizacji oraz szeroko rozumiane dzielenie się wiedzą i doświadczeniami.

Meble FOMLY to ciekawa, innowacyjna technologia, którą bardzo często wykorzystuję podczas projektowania wnętrz przedszkola oraz innych miejsc użyteczności publicznej.

Dlaczego tak bardzo je lubię? – Ponieważ sama wymyślam formę i kształt, a projektanci FOMLY realizują całą resztę za mnie.

Ogromną zaletą jest fakt, że meble są bezpieczne (posiadają opływowe kształty), wodoszczelne i trwałe. To właśnie te cechy sprawiają, że systematycznie wykorzystuję je w swoich projektach i polecam również Wam!

Olimpia Ajakaiye

Architekt wnętrz, wykładowca akademicki

Jesteś dystrybutorem? Zaopatrujesz klientów profesjonalnych?

Przejrzyste warunki współpracy dla naszych partnerów i dystrybutorów są podstawą udanej relacji biznesowej. Wierzymy w synergię na drodze łączenia tego co najlepsze w naszej technologii z wiedzą i doświadczeniem naszych partnerów.
Oddajemy w Twoje ręce możliwość oferowania więcej niż tylko produktów w gotowych konfiguracjach. Z Fomly dysponujesz możliwością dostosowywania cech mebla do indywidualnych potrzeb Twojego klienta bez obawy o konieczność tworzenia prototypów.
Dzięki bogatej palecie kolorów z wzornika NCS możesz oferować swoim klientom niezliczoną ilość indywidualnych wariantów konfiguracji ich mebli.
Doceniamy wagę indywidualnego podejścia i doradztwa. Przy obsłudze zapytań od firm lub instytucji sugerujemy naszym klientom lokalnych dystrybutorów jako podmioty zdolne do kompleksowej obsługi wielopłaszczyznowych projektów.

Porozmawiajmy o współpracy

Realizujesz sporo projektów i szukasz nowoczesnych rozwiązań, które mistrzowsko łączą w sobie design z komfortem użytkowania? – Koniecznie do nas napisz!

Tomasz Ilnicki

Opiekun klienta

ul. Kamienna 12
31-403 Kraków
NIP: 677-245-19-64