Nie kupuj! Wynajmij

Innowacja może się kryć nie tylko w samym produkcie ale również w sposobie jego używania. Jeżeli już znasz historię Fomly, to za pewne dotarła do Ciebie informacja, że u podstaw tego projektu znajduje się wypożyczalnia mebli eventowych. Mając z jednej strony ciekawy i niepowtarzalny produkt, a z drugiej sprawną i rozpoznawalną wypożyczalnię możemy zaproponować nową formę “posiadania” naszych produktów.

Nie tylko do testów

Jeżeli jeszcze nie było Ci dane współpracować z instytucją wypożyczalni mebli to pozwól, że w kilku słowach przybliże Ci idee jaka stoi za tym rodzajem działalności. 

Wyobraź sobie, że prowadzisz biznes w branży cukierniczej, dysponujesz zakładem, biurami, magazynem i parkingiem. Kiedy jednak chcesz ugościć swoich kontrahentów na corocznej imprezie branżowej nie rozważasz zakupu restauracji czy sali bankietowej tylko wynajem takiej przestrzeni – prawda?

Identycznie ma się to w przypadku wyposażenia niezbędnego do realizacji takiego przedsięwzięcia. Skoro już wiesz, że poszerzanie wachlarza swoich nieruchomości o salę potrzebną Ci dwa – trzy razy do roku jest bezcelowe to równie bezcelowe jest nabywanie krzeseł, stołów, sof, leżaków czy innych artykułów, które miałyby zastosowanie tylko na imprezie. To właśnie jest mechanizm, który powoduje, że firmy zajmujące się wynajmem mebli są potrzebne.

Jak ma się ten model korzystania z mebli do projektu Fomly?

Użytkowanie mebli wyłącznie w okresie gdy są nam potrzebne, bez konieczności ich przechowywania, konserwacji czy nawet układania w miejscu gdzie ma odbywać się wydarzenie to spora wygoda. Choć wiele z nas lubi komfort jaki daje posiadanie prywatnego samochodu to w warunkach zatłoczonego miasta na popularności zyskują usługi typu car sharing. 

Stąd też pomysł aby Fomly wprowadzić do oferty Loungetime czyli naszego drugiego przedsięwzięcia, łącząc tym samym najlepsze cechy obydwu firm.

Dla pewnej grupy będzie to sposobność do zapoznania się z Fomly w praktyce. Najem można zorganizować również na potrzeby regularnie prowadzonej działalności takiej jak kawiarnia, restauracja czy basen. W trakcie kilku dni użytkowania można więc przekonać się jakie korzyści niesie ze sobą używanie mebli Fomly zanim zdecyduje się na ich zakup. 

Najem nie musi być jednak jedynie formą testu. W naszych wcześniejszych wpisach przybliżałem już nasze podejście, w myśl którego nie mamy zamiaru przekonywać każdego do stosowania mebli Fomly w swoich wnętrzach. Zdajemy sobie sprawę, że każde rozwiązanie ma swojego odbiorcę, dlatego pomysł na wynajem Fomly wydaje się dobry gdy np. organizujemy imprezę w plenerze i zaczynamy potrzebować mebli zapewniających komfort, odpornych na wodę i właściwych do stosowania w outdoorze. 

Zostaw to fachowcom

Jeżeli interesuje Cię nasz projekt ale z uwagi na charakter swojego miejsca zamieszkania czy wykonywaną pracę nie znajdujesz uzasadnienia dla ich posiadania skorzystaj z Fomly tylko wtedy kiedy będzie Ci to naprawdę potrzebne. 

Wdrażając nasz produkt nieraz spotykaliśmy się z komentarzami, że “świetne są te meble, tylko gdzie ja je wstawię”. Rzecz w tym, że sprzęty (w tym meble), z których korzystamy powinny odpowiadać naszym potrzebom i stylowi życia.

W przypadku Fomly taka potrzeba może niekoniecznie występować na co dzień. Może to być właśnie ta jedna impreza, którą chcesz zrobić na działce lub doroczne wydarzenie zawodowe, którego schemat pragniesz przełamać nowoczesnym wyposażeniem. Tylko kto wówczas dobierze dla mnie meble, przywiezie je na miejsce, ustawi, a po wszystkim zabierze z powrotem?

Korzystając z usług najmu uwalniasz się od wielu trosk organizatora. W ramach takiej usługi możesz bowiem liczyć na fachowe doradztwo, a także usługę transportu, montażu i demontażu.

Może to początek Twojej historii z Fomly?

Zapraszam Cię do zapoznania się ze stroną naszego drugiego projektu. Loungetime.pl to właśnie firma, która swoim doświadczeniem, bogatą ofertą i elastycznością na zmieniające się trendy przyczyniła się udanego przebiegu setek wydarzeń na terenie całej polski. 

Jeżeli planujesz wydarzenie, w trakcie którego mile widziane byłoby móc skorzystać z nietuzinkowych mebli mających niespotykane nigdzie indziej właściwości możesz wynająć Fomly za pośrednictwem Loungetime.

E-book

Jak zadbać o higieniczną czystość mebli w przestrzeniach publicznych?

Podziel się tym!
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Tomasz Ilnicki

Tomasz Ilnicki

Opiekun klienta

Katalog Fomly

Odbierz bezpłatnie katalog mebli FOMLY i poznaj ulubione modele naszych klientów.

Sprawdź też:

Uzupełnij swoje dane

a na podany adres e-mail prześlemy katalog

Strona korzysta z plików cookies. Wyświetl szczegóły - Polityka prywatności