Personalizacja mebli Fomly

Brakło 5 cm? Nie szkodzi, dotniemy sofę na miejscu…

Śliczny fotel ale wolałbym nieco szerszy. Idealna leżanka na mój taras ale w zasadzie szukam trochę krótszej. Sofa w tym wymiarze siadłaby tu idealnie tylko gdzie postawię szafkę?

Przyznajcie. Często przy wyborze mebli tak właśnie kończą się kolejne próby zakupu upatrzonego egzemplarza. Meble jakkolwiek by nam nie odpowiadały swoim designem czy wykonaniem, muszą jeszcze współpracować ze stworzoną wcześniej przestrzenią.

Wybierz mebel, dostosuj wymiar
Powiedz, który mebel odpowiada Twoim oczekiwaniom. Wskaż wymiar do skorygowania.

Nietypowe wymiary pomieszczeń to standard dla tych firm, które specjalizują się w m.in. w kuchniach czy szafach do wnęk. Co jednak w przypadku sof, foteli, puf, leżanek i pozostałych mebli wypoczynkowych? Czy je także można dowolnie dostosowywać do wymiarów wnętrza?

Praktyka jest taka, że w większości sklepów oferowane są gotowe meble w ustalonych wcześniej wymiarach. Na prośbę klienta można owszem zwrócić się do producenta z pytaniem o dostosowanie wymiaru ale w bardzo wielu przypadkach spotykamy się z odmową. Dostarczenie sofy czy fotela jedynie nieco węższego lub szerszego niż egzemplarz na ekspozycji to często wysiłek porównywalny do stworzenie nowego modelu. Zmianie musi ulec kalkulacja elementów konstrukcji/stelaża, wymiary pianek, krojenie tapicerki… Jednym słowem jest to możliwe lecz skomplikowane i może wiązać się z koniecznością dopłaty i wydłużonym czasem oczekiwania na realizację indywidualnego zamówienia.

Personalizuj swoje ulubione formy
Personalizuj swój ogród. Dostosuj mebel do wymiarów tarasu lub wnętrza ogrodu zimowego.

Ale nie w Fomly!

W Fomly tworzymy meble w zupełnie inny sposób. Nasza produkcja przypomina bardziej manufakturę niż wytwórstwo seryjne. Dysponując technologią, w której prawie każdy może tworzyć meble według własnego pomysłu możemy oddać do dyspozycji naszych klientów inną, niezwykłą możliwość – dostosowywanie wymiarów gotowych mebli z naszej oferty.

Jak to działa?

Nasze meble nie wymagają konstrukcji. Kształt uzyskiwany jest z pianki, a właściwości konstrukcyjne i stabilność zapewnia nanoszona natryskowo powłoka. Taka specyfika pozwala nam w bezinwazyjny sposób ingerować w wymiary oferowanych przez nas mebli, a tym samym odpowiadać na różne, nawet nietypowe potrzeby.

Jeżeli chcesz dostosować wymiar, któregokolwiek z naszych mebli skontaktuj się z nami. Napisz lub zadzwoń, powiedz, który wymiar wybranego przez Ciebie produktu chcesz skorygować.

Możesz do nas napisać na sklep@fomly.pl lub zadzownić tel.: 575 800 086.

E-book

Jak zadbać o higieniczną czystość mebli w przestrzeniach publicznych?

Podziel się tym!
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Tomasz Ilnicki

Tomasz Ilnicki

Opiekun klienta
Ogłoszenie na Facebooku dla UE! Musisz się zalogować, aby przeglądać i publikować komentarze na FB!

Katalog Fomly

Odbierz bezpłatnie katalog mebli FOMLY i poznaj ulubione modele naszych klientów.

Sprawdź też:
Ogłoszenie na Facebooku dla UE! Musisz się zalogować, aby przeglądać i publikować komentarze na FB!

Uzupełnij swoje dane

a na podany adres e-mail prześlemy katalog

Strona korzysta z plików cookies. Wyświetl szczegóły - Polityka prywatności